Лляна олія Збільшити для перегляду

Додати до списку бажаних

Лляна олія

Новий продукт

На зміну риб’ячому жиру
За своєю біологічною цінністю екстракт з насіння льону займає провідні позиції серед харчових олій

Детальніше

Наразі товар відсутній

0,00 грн. з податком

На зміну риб’ячому жиру
За своєю біологічною цінністю екстракт з насіння льону займає провідні позиції серед харчових олій. І недивно, адже в олії з насіння льону міститься 46% вітаміну F, який самостійно не синтезується в людському організмі, а має потрапляти до нього ззовні. До складу лляного масла також входять цінні ненасичені кислоти і велика кількість вітамінів А і Е. Окрім достатньої кількості вітамінів (вітаміни В-групи, токоферол, ретинол, вітамін К), лляна олія володіє повним комплексом поліненасичених жирних кислот, які входять до складу вітаміну F (жирні кислоти сімейства Омега-3 , Омега-6 та Омега-9), а ці кислоти відіграють неабияку роль у біологічних процесах, які протікають безперервно в організмі людини (для прикладу, без них не можливе омолодження), але, на жаль, наш організм не здатний самостійно синтезувати їх. Вчені з’ясували, в олії з насіння льону знаходиться більше кислоти Омега-3, ніж у риб'ячому жирі (та й смакові властивості лляної олії значно приємніші). Ця ознака робить лляну олію унікальною.
Лікувальні властивості олії насіння льону полягають у тому, що вона розріджує кров, знижує артеріальний тиск, тонізує судинну систему, знижує рівень холестерину, а отже регулярно вживаючи олію з льону, можливо здійснювати плідну профілактику хвороб серцево-судинної системи та відповідно уникнути утворення тромбів. Сучасні дослідження свідчать, що вживання лляної олії знижує на 37% ризик виникнення інсульту. Окрім того, властивості лляної олії дозволяють вирішити проблеми шлунково-кишкового тракту, успішно боротися з гастритами, колітом, печією, запорами і навіть глистами. Рекомендують включати цю олію в раціон післяопераційним хворим, вагітним жінкам, дітям, вегетаріанцям (у якості повноцінної заміни тваринних жирів), а також людям, охочим скинути зайву вагу.
Широке застосування віднайшла олія льону у комплексному лікуванні та профілактиці захворювань дихальної та нервової систем, цукрового діабету, хвороб нирок і сечового міхура та щитовидної залози. Відзначена здатність олії насіння льону лікувати розлади потенції у чоловіків.
На допомогу жінкам
Олія з насіння льону – цінний помічник для підтримання жіночого здоров’я. Вона полегшує перебіг передменструального синдрому та менопаузи, поліпшує стан шкіри обличчя, зони декольте, рук та волосся. Варто звернути увагу, що застосування олії з насіння льону запобігає розвитку раку молочних залоз та прямої кишки, сприяє нормалізації гормонального фону. Саме ця олія має обов'язково входити до щоденного раціону вагітних, оскільки її компоненти позитивно впливають на правильний розвиток центральної нервової системи та мозку майбутньої дитини, значно полегшують перебіг вагітності та самих пологів.
Спосіб застосування
Олія з насіння льону не терпить термічної обробки (її не слід жодним чином нагрівати), оскільки всі рослинні олії, що містять у собі жирні кислоти типу Омега-3, непридатні для цього. Застосування олії льону не обмежене суворими рамками (протипоказання: не застосовувати при жовчнокам'яній хворобі, гострому і хронічному панкреатиті) - можете використовувати її у якості приправи, пити окремо або поєднувати з прийомом кефіру. Найкраще смакує олія з насіння льону із вінегретами, овочевими салатами, кислою капустою. Її також застосовують, додаючи до кисломолочних продуктів і каш, до виробів із тіста, яким воно надає вишуканий запах і привабливий колір. Споживати лляну олію можна як у чистому вигляді, так і в комбінації з іншими рослинними оліями, або змішуючи з медом чи фруктами. Достатньо споживати всього 1-2 столових ложок олії насіння льону щодня, аби ваш організм отримав необхідних добовий комплекс корисних речовин. Зовнішньо олію з насіння льону застосовують при таких проблемах, як трофічні виразки, рани і опіки, гнійники, пухирі, удари, фурункули, синці, тріщини шкірних покривів та при укусах комах.
Фасування
Пропонуємо для зручності споживачів тару об’ємом 100мл, 50мл.
Для виробників є можливість розливу у каністри об’ємом 10л, 20л.

Відгуків немає

Write a review

Лляна олія

Лляна олія

На зміну риб’ячому жиру
За своєю біологічною цінністю екстракт з насіння льону займає провідні позиції серед харчових олій

5 інших товарів цієї категорії