Список товарів виробника Івано-Франківське ОДО спиртової та лікеро-горілчаної промисловості

Адреса : м. Івано-Франківськ, вул. Княгинин, 44
Телефони : (0342)71-35-22, (0342)71-35-27
E-mail: lgv@knyagynyn.com.ua, zed@knyagynyn.com.ua
Сайт: www.knyagynyn.com.ua

Основні види продукції: лікеро-горілчані вироби

Адреса : м. Івано-Франківськ, вул. Княгинин, 44
Телефони : (0342)71-35-22, (0342)71-35-27
E-mail: lgv@knyagynyn.com.ua
Сайт: www.knyagynyn.com.ua


Продукція:


- горілка;
- наливки;
- настоянки;
- бальзами торгової марки «Княгинин»;
- вода питна природна
«Княгинин 1878/Knyagynyn 1878»     Перші спогади про наше підприємство датуються 1878 роком. В 1885 році завод вже існував і на той час належав Вайнгартену Менделю. Працювало на ньому 25 робітників. В 1890 році завод перейшов у володіння Бабетти і Філіпа Ліберман і випускав спирт та пресовані хлібопекарські дріжджі. З 1924 року підприємство освоїло випуск лікерів. Вже в ті роки продукція користувалася високим попитом і експортувалася за межі держави. З приходом радянської влади у 1939 році, приватна фабрика Ф. Лібермана була націоналізована і з того часу стала державним підприємством.
     В 1964 році на базі комбінату було утворене Івано-Франківське виробниче спирто-горілчане об'єднання, до якого увійшли три самостійні підприємства – Головне у м. Івано-Франківську, Залучанський та Підгайчиківський спиртзаводи.
     Сьогодні Івано-Франківське обласне державне об’єднання спиртової та лікеро-горілчаної промисловості (ІФОДОСП) виготовляє високоякісну продукцію під ТМ «Княгинин», яка широко відома як на теренах України, так і далеко за її межами: асортимент продукції налічує більш як 50 видів.
     ТМ «Княгинин» має ліцензії на право здійснення експорту/імпорту алкогольних напоїв. Наші міжнародні партнери: Сполучені Штати Америки, Словаччина, Азербайджан та інші країни. Невід’ємною складовою розвитку підприємства є виробництво продукції за private label.
     На підприємстві постійно оновлюється та модернізується технічне устаткування. Введена в дію система управління якості ( ДСТУ ISO 9001-2001-2009) та система управління безпечністю харчових продуктів (ДСТУ ISO 22000:2007).
     Підприємство здобуло велику кількість нагород у різноманітних всеукраїнських і міжнародних дегустаційних конкурсах та виставках. В тому числі ІФОДОСП отримало золоті медалі за участь в конкурсі «Gold medal POLAGRA FOOD 2008» в рамках міжнародної виставки «International Trade Fair of Food Products and Catering Polagra – Food Poznan 15-18.09.08».
     На всеукраїнському конкурсі-виставці «Кращий вітчизняний товар 2010 року», що проходив в місті Києві, ІФОДОСП отримало диплом і нагороду з присвоєнням статусу «Виробник кращих вітчизняних товарів 2010 року». За три останні роки компанія прийняла участь більше ніж у 10 виставках в Україні та закордоном.
В червні 2015 року  на VI Міжнародному професійному дегустаційному конкурсі напоїв BEST DRINK, Горілка «Княгинин золота» (Knjagynyn GOLD) отримала нагороду ГРАН – ПРІ у категорії горілок, бальзам «Прикарпатський» (BALZAM PRYKARPATSKYI) – у категорії бальзамів, «Княгинин Джин» (Knjagynyn GIN) – у категорії настоянок. Горілка «Княгинин люкс» (Knyagynyn LUX) отримала I місце у номінації «Краща українська горілка» та столова питна вода «Княгинин 1878» - ІІ місце у категорії столових питних вод.
     Крокуючи до свого 140-річчя, трудовий колектив Івано-Франківсткого обласного державного об'єднання спиртової та лікеро-горілчаної промисловості вміло поєднуючи традиції і досвід, прогресивні технологічні підходи і бажання працювати по новому в сучасних економічних умовах, твердо переконаний у правильності вибору шляхів розвитку і реалізації намічених планів. Власне з урахуванням вищевикладеного, а також завдяки чудовим природним умовам Карпатського краю виготовляється продукція  торгової марки «Княгинин».

    Конкурентні переваги ІФОДОСП:
1.    Вигідне географічне розташування (Прикарпаття). Природна м’яка вода Прикарпаття – один з основних показників якісних горілчаних напоїв.
2.    Досвідчені та висококваліфіковані спеціалісти.
3.    Постійна планова модернізація обладнання.
4.    Введення системи управління якістю ДСТУ ISO 9001-2001-2009.
5.    Широкий асортимент продукції.
6.    Використання у виробництві спирту етилового ректифікованого виключно класу «Люкс».
7.    Можливість виходу на нові ринки збуту в інших областях України та зарубіжжя.  
8.    Можливість виробництва слабоалкогольних та безалкогольних напоїв.Більш детальну інформацію про нас та нашу продукцію можна дізнатись відвідавши наш сайт   
www.knaygynyn.com.ua.  та сторінку на facebook  https://www.facebook.com/knyagynyn.lgv?fref=ts

Докладніше
Показані 1 - 13 із 13 пунктів
Показані 1 - 13 із 13 пунктів