Олія зародків пшениці View larger

Add to wishlist

Олія зародків пшениці

New product

Відродження
Олія зародків пшениці - багате джерело протеїну, лецитину та інших біологічно активних речовин, унікальний концентрат вітамінів (А, В, D, Е, F) та мікроелементів (залізо, селен, цинк), закладених природою в зерні з метою народження нового життя

More details

This product is no longer in stock

0,00 грн. tax incl.

Відродження
Олія зародків пшениці - багате джерело протеїну, лецитину та інших біологічно активних речовин, унікальний концентрат вітамінів (А, В, D, Е, F) та мікроелементів (залізо, селен, цинк), закладених природою в зерні з метою народження нового життя.
З терапевтичною метою олія зародків пшениці застосовується для лікування серцево-судинних захворювань, розладів центральної та периферичної нервової системи, гормональних дисбалансів у чоловіків та жінок (безпліддя, імпотенція, для профілактики ендометріозу тощо). Може допомогти подолати анемію, ожиріння та симптоми алергії. В гінекології відома як засіб для лікування мастопатії та ерозії шийки матки. Рекомендовано вживання олії зародків пшениці для реабілітації після променевої та хіміотерапії, у післяреанімаційний період важкохворим особам.
Ніжний догляд за Вашим тілом
Олія зародків пшениці має потужну антиоксидантну дію, що надає їй неабиякої ваги у сфері косметології. Вона уповільнює процес старіння клітин, усуває запальні процеси на шкірі та відновлює її еластичність і тургор. Завдяки своїй високій проникаючій здатності олія зародків пшениці сприяє виведенню з організму шкідливих речовин та володіє очисними властивостями для шкіри. Це робить її придатною для щоденного догляду за шкірою обличчя, зони декольте та рук як власникам сухої, так і чутливої та жирної типів шкіри. Більше того, олію зародків пшениці використовують для делікатного догляду за шкірою навколо очей.
Олія зародків пшениці використовується для лікування вугрової висипки, адже має протизапальну та ранозагоювальну дії. Її використання поширене і у мануальних (масажних) практиках, оскільки ця олія має антицелюлітну дію. Корисною олія зародків пшениці є для подолання потертостей і огрубіння шкіри (мозолі, тріщини, натоптиші тощо) на долонях та ступнях ніг. За допомогою цієї олії можна запобігти або зменшити прояви розтяжок після різкої зміни тіла або вагітності. Застосовується для стимуляції росту волосся та у якості допоміжного засобу при сонячних та побутових опіках.
Спосіб застосування
З лікувально-профілактичною метою олію зародків пшениці варто приймати по 1 ст. ложці 2 рази на день за 15-20 хв. до прийому їжі. Оптимальна тривалість курсу становить 1-2 місяці. Також цей продукт можна додавати до різних кулінарних страв (салатів, каш, гарнірів). Однак олію пшеничних зародків не рекомендується нагрівати (для запобігання втрати нею своєї харчової та біологічної цінності).
Фасування
Для споживачів пропонуємо зручну тару об’ємом 100мл.
Виробникам пропонуємо каністри 10л, 20л.

No customer reviews for the moment.

Write a review

Олія зародків пшениці

Олія зародків пшениці

Відродження
Олія зародків пшениці - багате джерело протеїну, лецитину та інших біологічно активних речовин, унікальний концентрат вітамінів (А, В, D, Е, F) та мікроелементів (залізо, селен, цинк), закладених природою в зерні з метою народження нового життя

5 other products in the same category: